O Kancelarii

Kancelaria Wasowicz Abogados prowadzona jest przez adwokat Katarzynę Wąsowicz. Głównym założeniem kancelarii jest dbanie o interesy Polaków oraz polskich przedsiębiorstw na terytorium Hiszpanii. Kancelaria zapewnia również kompleksową pomoc i profesjonalne doradztwo prawne oraz konsultingowe w handlu zagranicznym klientom indywidualnym, biznesowym i instytucjonalnym.

Wśród usług oferowanych i realizowanych przez kancelarię jest reprezentacja klientów biznesowych we wszystkich dziedzinach związanych z obrotem gospodarczym, zwłaszcza w zakresie prawa handlowego, a także zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych między przedsiębiorcami, w tym windykacja należności od hiszpańskich dłużników, a także prowadzenie negocjacji i mediacji biznesowych pomiędzy stronami konfliktu.

Klienci indywidualni mogą liczyć na wsparcie przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii, w kwestiach uzyskiwania odszkodowań na terytorium Hiszpanii, a także pomocy prawnej w prowadzeniu wszelkich spraw w zakresie prawa cywilnego, takich jak rozwody na terenie Hiszpanii i sprawy alimentacyjne, a także w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego i administracyjnego. Kancelaria udziela również porad prawnych Klientom w postaci doraźnych i jednorazowych wyjaśnień.

Wszystkim Klientom zapewnia się szybką, profesjonalną pomoc oraz pełne zaangażowanie, mając na uwadze indywidualny charakter przedstawianych problemów prawnych.